Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dzięki wozom bojowym i samolotom z serii Klocki Blocki MyArmy każdy konflikt zbrojny i każda misja na pewno zakończy się zwycięsko!

Kolekcja klocków dla dzieci Moja Armia to z pewnością spełnienie marzeń wszystkich małych żołnierzy.

W serii Moja Armia poznasz najlepsze wojskowe pojazdy bojowe i samoloty. Wśród pojazdów lądowych znajdziesz wóz zwiadowczy, wóz bojowy, czy ciężarówkę wojskową i duży czołg z armatą. Blocki Moja Armia to także pełna kolekcja wojskowych samolotów bojowych – myśliwiec, samolot rozpoznawczy, odrzutowiec, a także śmigłowiec – wszystkie je znajdziesz w tej wojskowej kolekcji.

W zestawach klocków dla dzieci MyArmy nie mogło zabraknąć także dużej bazy wojskowej, która zawiera wyjątkowe i godne uwagi elementy – strażnicę, drona i quad.

W najnowszych zestawach z kolekcji Blocki MyArmy znajdziesz pojazdy bez wątpienia niezbędne do odniesienia sukcesu w każdej misji bojowej – Wyrzutnię Rakiet, pojazd terenowy do Misji w Dżungli i największy hit – Czołg!

Klocki Blocki z serii MyArmy przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia.

Klocki Blocki to zestawy plastikowych klocków konstrukcyjnych dla starszaków. Wszystkie zestawy Blocków projektowane są przez polskich projektantów z najwyższą dbałością o szczegóły.

Klocki dla dzieci z tej serii są kompatybilne z innymi markami w tym lego.