KLOCKI BLOCKI MUBI TORY DLA POCIAGÓW MUBI 30 EL.

103,31 

Spakujemy i wyślemy twoje do 2 dni roboczych.

Czas wysyłki nie jest równoznaczny z czasem dostawy.

W zależności od wybranej formy dostawy może się różnić.

Towar wysyłamy z naszego magazynu znajdującego się na terytorium Polski.

DO PUNKTU  
Darmowa (od 200zł)0 zł
InPost Paczkomaty9,99 zł
NA ADRES  
InPost KURIER

 

14,99 zł
DPD KURIER16,99 zł
DHL KURIER16,99 zł
USŁUGI DODATKOWE  
Pobranie + 5zł
Pakowanie na prezent niebawem

Jeśli zakupiony towar nie spełnia twoich oczekiwań możesz go do nas zwrócić w ciągu 14 dni. Dowiedz się więcej.

Opis

BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi MU3002 to zestaw uzupełniający pasujący do wszystkich kolejek z pociągami w serii klocków Blocków dla najmłodszych. Zestawy z kolejkami Mubi to ulubione zestawy maluchów. Pociągi Mubi są interaktywne – same jeżdżą, wydają odgłosy prawdziwej kolejki i mrugają światełkami. To dla dzieci wyjątkowa atrakcja!

Klocki z kolejkami dla najmłodszych – BLOCKI MUBI

Klocki z kolejkami BLOCKI MUBI to bestseller w kategorii zabawek dla najmłodszych. Dzięki zestawowi BLOCKI MUBI Tory pociągów MUBI można wydłużyć trasę przejazdu wesołego pociągu. Tory są kompatybilne ze wszystkimi zestawami z pociągami z serii BLOCKI MUBI.

Zestaw BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi zawiera 30 elementów, w tym zwrotnice. By zabawa była jeszcze ciekawsza, w zestawie znalazła się figurka konduktora Sama, jakiej maluch nie znajdzie w żadnym innym komplecie klocków MUBI.

Pociągi BLOCKI MUBI

Pociągi z zestawów BLOCKI MUBI mają atrakcyjne funkcje, które stymulują rozwój dziecka i zapewniają radość z zabawy. Klocki BLOCKI MUBI uzyskały pozytywne opinie ekspertów w dziedzinie rozwoju dziecka za łączenie zabawy z nauką, pozytywny wpływ na sensorykę i rozwój psycho-motoryczny dzieci. Zestaw BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi MU3002 dedykowany jest dla dzieci od 2 roku życia. Klocki MUBI można łączyć z klockami dla maluchów innych marek.

BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi MU3002 to zestaw uzupełniający pasujący do wszystkich kolejek z pociągami w serii klocków Blocków dla najmłodszych. Zestaw zawiera 30 elementów i jedną figurkę. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

Informacje dodatkowe
Waga 0,75 kg
Wymiary 8,5 × 33 × 24 cm
MARKA

KOMPATYBILNE Z

,

Masz pytania?
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wpisz nazwę produktu dla którego dotyczy pytanie.
Podaj adres email na który otrzymasz odpowiedz.